HAKKIMIZDA

ATLANTİS FX Ticari yatırım ve danışmanlık şirketi 2017 yılında İranlı ve yabancı yatırımcılar tarafından Türkiye’de kuruldu.

Şirket, profesyonel ve tecrübeli ekibi bir araya getirerek, Doktor Şahin Dadkhah liderliğinde faaliyete başlamıştır.İran ve Türkiye' de Profesyonel ve uzman ekibi ile, hukuk, gayrimenkul, sanayii, inşaat, enerji, petrol, gaz ve petrokimya, turizm ve havacılık sektörlerinde güvenilir hizmet vermektedir. Şirket, kurucusu Sayın Doktor Şahin Dadkhah'ın liderliğinde farklı sanayii projeleri, enerji ve petrokimya ile alakalı projeler, inşaat projeleri ,sosyal ve kültürel vb. bir çok işler için büyük montanlı yatırımlar yapmayı hedeflemektedir. ATLANTİS FX şirketinin bugüne kadar Türkiye ve Orta Doğu da yaptığı yatırımlarının, yatırım geri dönüş hızı oldukça kısadır. Bu şirketin birinci hedefi yabancı yatırımcıları doğru yönlendirmek ve onları cezbedecek, karlı projeler sunarak yabancı sermayeyi çekmek, İran ekonomisinin yükselmesini sağlamak ve gençlere iş imkânı sunmaktır.


ATLANTİS FX şirketi Türkiye de farklı proje yatırımları için finans ve hizmet desteği sağlamaya hazırdır.

Şirket Hedefleri


Türkiye’de gayrimenkul yatırımı yapmak isteyen İran vatandaşlarına yardımcı olup, yeni bir çözüm olan doğrudan takas yöntemi ile İran’daki mülkü Türkiye’deki mülk ile doğrudan takas yapmaktadır. Bu sayede vatandaşlar uzun süren gayrimenkul alım satım süreci, para değiştirme ve Türkiye’ye transfer etme prosedürü ile uğraşmadan, şirketteki güvenilir uzmanlardan yardım alarak vakit ve en önemlisi bütçe tasarrufu sağlayabilirler. Türkiye bankaları başta olmak üzere uluslararası bir çok banka ile iş birliğinde olup, Türkiye de bulunan bankalarla yaptığı anlaşma ile İran vatandaşlarının Türkiye seyehatlerinde tüm ihtiyaçlarını karşılamak için kullanabilecekleri, kendi adlarına düzenlenmiş bir banka kartı düzenleterek kart sahibine teslimini sağlamaktadır. Ayrıca uzman kadrosu ile, İranlı iş adamlarının, verecekleri teminat karşılığında anlaşma sağlanan Avrupa bankalarından, talepleri doğrultusunda akreditif limiti temin edilmesini sağlamaktadır. Atlantis FX ayrıca saygıdeğer İranlı tüccarlar ve iş adamları ile petrol, petrokimya ve birçok önemli ürünün farklı ülkelere alış ve satışı için iş birliği yapmaktadır.

Hukuki danışmanlık ekibi ve uluslararası avukatlarıyla farklı hukuki davalarda İran ve Türkiye mahkemelerinde vatandaşlara yardım etmeye hazırdır.


Genel Müdür ve Kurucu

Dr. Shahin Dadkhah


Galeri